Share

cover art for Satelliit #16: Egon Veermäe ja Ivo Saarma tervishoiusüsteemi rahastamise tulevikust

EBS Satelliit / Satellite

Satelliit #16: Egon Veermäe ja Ivo Saarma tervishoiusüsteemi rahastamise tulevikust

Seekordne Satelliit valmis koostöös Teenusmajanduse Kojaga ning teemaks oli tervishoiusüsteem ja selle rahastamine.

More episodes

View all episodes

 • 2. Satelliit #36: Ärijuhtimise diplom käes, kuhu edasi?

  55:48
  Juulikuu podcastis räägivad oma EBSi kogemusest ja õppimisest ning  oma tuleviku plaanidest värsked EBSi bakalaureusekraadi omanikud:Paul Theodor Oja (lõpetas Ettevõtlus ja ärijuhtimine õppekava), Maria Pagas (Rahvusvaheline ärijuhtimine) ja Jarkko Pukki (Ettevõtlus digiajastul/ Mõjuettevõtlus) Ärijuhtimis kraad on käes. Kuidas edasi?  Stuudios värsked ärijuhtimise edukad lõpetajad!Kuidas EBSis õppimine oli, mis meeldis ja mis mitte. Samuti andsid noored nippe praegustele tudengitele, kuidas kiiresti ja edukalt õppida, kuidas luua võrgustikke ja teha oma esimene ettevõte! Värsked vilistlased meenutasid stuudios ka toredaid hetki EBSi klassiruumist ja ülikooliajastSaadet juhib Ester Eomois, EBSi õppejõud ja vilistlane. 
 • 1. Satelliit #35 Karjääripöörded ja otsustamine

  01:04:06
  Juunikuu podcastis räägivad oma Estonian Business Schooli kogemusest ja õppimisest ja tööalastest karjääripööretest erinevate generatsioonide EBSi vilistlased ettevõtja Randy Padar (lõpetanud 2020), pankur Edward Rebane (2011) ja maailmaparandaja Heidi Solba (2000). Kõik kolm on 2024 aasta  EBSi auhinna Kuldne Haba aasta vilistlase nominendid. Saadet juhib Ester Eomois, EBSi õppejõud ja vilistlane. 
 • 34. Satelliit #34: Covidi järgsest turundusest ning e-kaubandusest

  42:14
  Covidi järgsest turundusest ning e-kaubandusest räägib meile Aldar Reinberk, saatejuht Aveli Jänes.
 • 33. Satelliit #33: Võimalused haaramaks ettevõtluses juhirolli

  36:03
  EBSi podcasti "Satelliit" viimases osas arutlevad Rahvusvahelise ärijuhtimise programmi võimaluste ja mõju üle EBSi bakalaureuseõppe juht Anto Liivat ja esimese kursuse sessioonõppe üliõpilane Gabriel Männe. Saatejuht: Aveli Jänes.
 • Satelliit #32: Milline juhtimisstiil teeb inimeste kaasamisel ja kaadrivoolavuse vähendamisel imesid?

  01:08:45
  EBSi podcasti Satelliit värskes episoodis räägivad juhtimiscoachid Merle Viirmaa ning Kiur Lootus juhtimisstiilist, mis on inimesekesksete juhtimisstiilide seas kõige inimesekesksem, aidates tõsta organisatsioonides inimeste kaasatust 50%-ni ja vähendades oluliselt kaadrivoolavust. Juttu tuleb sellestki, miks see juhtimisstiil on just julgetele juhtidele.
 • Become a sustainably successful 21st century leader

  01:20:27
  What kind of leaders does the future need? Listen to the EBS podcast about a circular economy! Can a circular business be profitable? If so, why have we been talking about it for the last 30 years yet without putting it into action? What knowledge do today's top managers lack and what needs to change? 💡David Peck, Professor at Delft University of Technology, and 💡Hando Sutter, CEO of Eesti Energia, provide answers to these and many other questions in Estonian Business School’s (EBS) podcast. The conversation is moderated by 💡Siiri Mall Musten, Head of programme design at EBS. Check out our programme 👉 https://ebsexecutiveprogrammes.com/
 • Satelliit #30: Miks on innovatsioon ettevõtetes homme veel olulisem kui täna?

  01:18:21
  EBSi podcasti „Satelliit“ värskes episoodis räägivad Mart Kikas ja Marko Rillo sellest, miks innovatsioon on täna olulisem kui eile ja homme veelgi olulisem kui täna. Juttu tuleb sellestki, miks ei tohi kasvu ja muutuste vahele võrdusmärki panna.
 • Satelliit #29: Kuidas tõmmata oskuslikult piir töö ja muu elu vahele?

  01:11:49
  EBSi podcasti „Satelliit“ värskes episoodis räägivad tööandjate keskliidu tegevjuht Arto Aas ja psühholoog Elina Kivinukk erinevatest paindlikkuse vormidest tööturul ning sellest, miks on oluline osata tõmmata piir töö ja muu elu vahel. Juttu tuleb sellestki, kui oluline on selle kõige keskel piisav uni.