Share

cover art for O neolite

O histórií s Pavlom Žebrákom

O neolite

Season 1, Ep. 7

O histórii


V dnešnej epizóde pravidelného týždenného podcastu

O histórii s Pavlom Žebrákom sa budeme rozprávať o neolite.


Podcast je k dispozícii aj na spotify.

https://open.spotify.com/show/4vQAJQq...

More episodes

View all episodes

 • 14. Kultúra a história Izraela a Palestíny

  01:08:15
  O históriiV dnešnej epizóde pravidelného týždenného podcastu O histórii s Pavlom Žebrákom sa budeme rozprávať o histórii a kultúre Izraela a Palestíny.Pozrieme sa spolu na dejiny oboch krajín, ich spôsob života, zmýšľania.Zameriame sa na náboženské konflikty, ktoré sprevádzali a formovali obe krajiny od dávnych vekov až po súčasnosť.Podcast je k dispozícii aj na Spotify. spoti.fi/3X810pU
 • 13. Kultúra a história blízkeho východu

  01:01:43
  O históriiV dnešnej epizóde pravidelného týždenného podcastu O histórii s Pavlom Žebrákom sa budeme rozprávať o kultúre a histórii blízkeho východu.
 • 12. Kultúra starovekého Egypta

  01:13:13
  O históriiV dnešnej epizóde pravidelného týždenného podcastu O histórii s Pavlom Žebrákom sa budeme rozprávať o kultúre starovekého Egypta.
 • 11. História starovekého Egypta

  01:01:37
  O históriiV dnešnej epizóde pravidelného týždenného podcastu O histórii s Pavlom Žebrákom sa budeme rozprávať o starovekom Egypte.
 • 10. Kultúra prvých štátov v oblasti Mezopotámie

  59:44
  O históriiV dnešnej epizóde pravidelného týždenného podcastu O histórii s Pavlom Žebrákom sa budeme rozprávať o kultúre prvých štátov v oblasti Mezopotámie.
 • 9. Vznik prvých štátov v oblasti Mezopotámie

  01:02:37
  O históriiV dnešnej epizóde pravidelného týždenného podcastu O histórii s Pavlom Žebrákom sa budeme rozprávať o vzniku prvých štátov v oblasti Mezopotámie.
 • 8. O dobe medenej

  01:15:13
  O históriiV dnešnej epizóde pravidelného týždenného podcastu O histórii s Pavlom Žebrákom sa budeme rozprávať o dobe medenej
 • 6. Pravek a život človeka

  01:04:41
  O históriiV dnešnej epizóde pravidelného týždenného podcastu O histórii s Pavlom Žebrákom sa budeme rozprávať o praveku a živote človeka.Podcast je k dispozícii aj na spotify. https://open.spotify.com/show/4vQAJQqSYnIYYZMcnL62CK