HomeEpisodesAbout

Viggo & Filip

Share

cover art for 106. Upside down
RSS
mandag 18. juli 2022

106. Upside down

Season 2

Hvordan vet vi at vi er på rett vei? Kroppen spenner seg eller slapper av; vi er åpne eller lukket, opplever ro eller uro. Ingenting av dette er tilfeldig, men er snarere signaler fra oss til oss selv. Spørsmålet er om vi er i stand til å fange opp disse signalene.

More Episodes

View all

mandag 15. mai 2023

144. Frykt

Season 3
Hva er frykt?Er frykt farlig?Trenger frykt å være en hindring?Er det mulig å leve uten frykt?Når du har vært redd, og gjort noe likevel, hvordan har du følt deg i etterkant?
mandag 8. mai 2023

143. Tvil

Season 3
Har du lagt merke til hva som skjer i deg når du begynner å tvile? Tvile på deg selv, på et prosjekt, på om du har det som trengs, på noen andre... Tvilen deler deg i to og setter alt på stopp. I dag snakker vi litt om denne interessante og giftige sinnstilstanden.
mandag 24. april 2023

142. Når livet inviterer

Season 3
Hva gjør du når livet inviterer? Responderer eller unnviker? Viggo forteller om noe som hendte ham forleden, og vi tar dette som et utgangspunkt for å reflektere over når vi handler fra det laveste i oss, og når vi responderer fra vårt beste.
Copyright Viggo og Filip
Hosted with ❤️ by Acast