Share

cover art for Who's Your Daddy

Who's Your Daddy

med Sebastian Solberg


Latest episode

  • 28. Dagbok 3.14 - DISNEY MAGI - GRÅT , SIGRID BONDE TUSSVIK, DISNEY-TIPS

    24:19||Season 3, Ep. 28
    BONUS: Sebastian har lært et par ting av Sigrid Bonde Tussvik som gjestet G-puktet. Vært alene i marbella hvor han inså at han har forhåndsdømt Martine Halvorsen. Han har vært i Disneyland med sin eldste datter. Et tur som virkelig satt følesene i sving.

More episodes

View all episodes

  • 27. Dagbok 3.13 - Det har stormet, blåtur og Marbella-planer

    15:29||Season 3, Ep. 27
    Ny dagbokepisode med Sebastian Solberg!Det har vært en litt spesiell uke – og Sebastian tar opp det som har skjedd.I tillegg har han vært på blåtur med gutta fra barndommen, og en litt spontan plan om ny tur.
  • 26. Emil Heyerdahl – Racingdrømmen, OnlyFans-sponsor og livet bak fasaden

    52:14||Season 3, Ep. 26
    Ukens Daddy er Emil Heyerdahl, en av Norges mest spennende unge racingførere. Samtalen starter med sponsoravtalen som fikk folk til å reagere – og hvordan han selv vurderte å samarbeide med OnlyFans.Vi snakker også om hvordan det er å skille seg ut i en konservativ racingverden, om stigma rundt influensere, og om livet bak fasaden i en sport mange tror bare handler om glamour. For selv om karrieren kan se spektakulær ut fra utsiden, forteller Emil om ensomheten, presset og hva det faktisk koster å satse på motorsport.Samtalen går videre inn på kjærlighet, privatliv, forhold til familie og hvorfor han allerede som ung måtte bli voksen før vennene hans. Emil forteller også om målene fremover, hvordan han håndterer sosiale medier, og hva som egentlig skal til for å nå toppen i racing.En ærlig samtale om ambisjoner, identitet og livet som ung toppidrettsutøver i offentligheten.
  • 24. Dagbok 3.12 - 40-årskrise, viagra og økonomisk oppvåkning

    22:13||Season 3, Ep. 24
    Ny dagbokepisode med Sebastian 🎙️Denne uken snakker han om følelsen av en slags 40-årskrise som sniker seg inn – med alt det innebærer. Ja, inkludert tanker om viagra 😅Samtidig reflekterer han over hvorfor livet i 30-årene faktisk føles bedre enn 20-årene – spesielt når det kommer til økonomi, trygghet og prioriteringer.Han deler også hvilke mennesker som inspirerer ham akkurat nå, og hva han selv ønsker å bli bedre på fremover.
  • 23. Dorthe Skappel - Fra blakk til luksus, kjærlighet og grenser

    54:40||Season 3, Ep. 23
    Ukens daddy er Dorthe Skappel En av Norges mest ikoniske programledere og TV-profiler.Vi snakker om alt fra å være helt blakk til luksusliv, om oppturer og nedturer i ekteskapet – og hva som faktisk skal til for å få et forhold til å vare over tid. Dorthe deler ærlig om kjærlighet, lojalitet og hvilke grunner som faktisk kan få henne til å gå fra en partner . Samtalen tar også en mer alvorlig vending når hun forteller om ubehagelige opplevelser med stalker og trusler, og hvordan det påvirket henne – spesielt som mamma.Vi er også innom karriere, det å jobbe tett med datteren sin, forholdet til egen far – og hvor hun ser seg selv om ti år.
  • 22. Dagbok 3.11 - Breakdown på Spillet og påskeferie

    22:29||Season 3, Ep. 22
    Ny dagbok-episode ute! Sebastian snakker om siste episoden av Spillet, påsken og gaver han setter pris på!