Share

Temný Internet

Co se děje na sociálních sítích?


Latest episode

More episodes

View all episodes

 • 10. YouTube, sociální sítě a interakce - Rozhovor s Portym

  01:00:24
  Na dnešní podcast si udělal čas Porty! YouTuber, který se převážně věnuje gamingu a hudbě - popovídali jsme si o sociálních sítích, platformě YouTube, interakci s diváky a mnoho dalšího.
 • 9. IcyBear NFT - Rozhovor s Lukáš Bárta

  35:07
  Popovídáme si s Lukášem Bártou z firmy Doxologic, který má na starost komunitu v NFT projektu IcyBear. Popovídáme si o IcyBear, zabezpečení NFT, scamech a mnoho dalšího!
 • 8. Informační bezpečnost - Rozhovor s Pavel Duchan (Doxologic)

  01:21:03
  Další díl podcastu je zde a dnes je host Pavel Duchan z firmy DOXOLOGIC. Probereme si informační bezpečnost firem, jak se chránit na internetu, typické chyby, útoky a mnoho dalšího!
 • 7. Dezinformace na sítích - Rozhovor s Dr. Mansoor Ahmed-Rengers

  36:19
  Mám pro vás další díl podcastu "Temný Internet". Dnes je rozhovor s Dr. Mansoor Ahmed-Rengers, zakldatelem sociální sítě Frankli a firmy OpenOrigins. Rozhovor je v angličtině a pokud neovládáte angličtinu, doporučuji si pustit video na mém YouTube, kde jsou české titulky.
 • 6. Bezpečnost na Internetu a host Eduard Birke

  01:44:41
  V dnešní epizodě si popovídáme o základech bezpečnosti na internetu, jaké aplikace používat a pak si promluvíme s Eduardem Birkem ohledně temného internetu, sériových vrahů a mnohem více.
 • 5. Hoaxy

  32:29
  Na internetu kolovala řada informací, které nejsou pravdivé. Pojďme se společně podívat na ty nejznámější a pojďme je prozkoumat do hloubky.