Share

SøstreneTalling
TikTok-drama, julegaveønsker & "typen sin ekle fortid"
Season 2, Ep. 87
•
GOD ONSDAG
Som alle vet er vi veldig glad i Kaffeskål-jentene, så hva syntes vi egentlig om dramaet på Good Luck Guys?
Vi leser også opp våre julegaveønsker, i tilfellet dere vil ta inspirasjon til hva dere selv kan ønske dere.
Ukens dilemma handler om at en lytter har en type som har en historikk med mye mer sex enn henne selv. Hun kan til og med noen ganger tenke at det er ekkelt. Her har Stina god erfaring, og gir masse sympati og gode råd!
More episodes
View all episodes
Hør nye episoder bare hos Podimo!
00:55|Nå kan du høre oss på Podimo! Der publiseres det to episoder i uken og videoepisode hver lørdag 👋🏻 Prøv Podimo gratis i 30 dager: podimo.com/talling102. "Kos dere i kveld og ha analsex"
51:46||Season 2, Ep. 102Dette er den siste episoden vi kommer til å ha "offentlig": Følg med oss videre på Podimo! Hvis du trykker deg inn på www.podimo.com/talling så får du Podimo-abonnement på 50% i 6 mnd (betal 49kr i 6 mnd, deretter betaler du 99kr). Tusen takk for all støtte så langt, og håper dere vil være med på reisen videre.Vi skal også ha LIVESHOW i OSLO på Sentrum Scene. Klikk deg inn på Ticketmaster, og søk "Søstrene Talling" for å sikre deg billett til showet.Ellers blir dette en vanlig, og litt lengre, episode med juice fra byen i helgen og dilemma fra dere følgere. We <3 U.101. En siste skål...?
34:15||Season 2, Ep. 101Tusen takk for all støtte så langt! Vi håper dere vil være med oss på reisen videre hos Podimo. Denne linken er tilbud til dere mest lojale følgere: http://www.podimo.com/talling .Dere får et halvt år med Podimo for kun 49kr i hele 6mnd (tilbudet varer fra 11.01 - 16.01, så vær kjapp). Dette gjelder nye OG tidligere brukere!Dette blir ellers en vanlig lørdagsepisode med:Topp 3 undervurderte tingFyllahistorie om hvordan en følger fant ut at hun var lesbiskQ&A100. Stina ville aldri tilgitt dette...
35:41||Season 2, Ep. 10099. Topp 3 ting som er flaut
32:29||Season 2, Ep. 99GOD LØRDAG!Stina har sagt opp jobben, og Carina har funnet et orgasme-triks.98. ONS, utroskap & new year, new me(n)
37:34||Season 2, Ep. 98GODT NYTTÅR!Akkurat nå ligger vi nok paddeflat etter en sterk nyttårsfeiring, og vi håper dere alle har hatt en super start på året 2025. I årets første episode forteller vi om julegavene vi har gitt til hverandre, våre nyttårsforsett og hvor sinnsyke vi er med kattene våre.Ukens dilemma:Hvordan gjør man det etter et one night stand? Drar man med en gang, tidlig på morgenen eller blir man igjen noen timer dagen derpå?Du har vært med en fyr en hel sommer, og finner ut i ettertid at han har hatt kjæreste i over 1 år. Forteller du denne jenten om deres romanse, og hvordan forteller man det?97. Q&A + Har vi klart nyttårsforsettene våre for 2024?
27:38||Season 2, Ep. 97GODT NYTTÅR!! Og tusen takk for det gamle <3Vi går igjennom fjorårets episode hvor vi prater om nyttårsforsettene vi har for 2024. Carina blir klein, og Stina er fornøyd!Ellers svarer vi på noen siste spørsmål før året er omme.95. Matilda Djerf, CEO-killer & leilighetskjøp!
43:46||Season 2, Ep. 95