Share

cover art for SMS kasínová platba ako to funguje

SMS kasínová platba ako to funguje

SMS kasínová platba ako to funguje

Season 1, Ep. 1

SMS kasínová platba ako to funguje


Platobné SMS kasíno je online stávková stránka, ktorá vám umožňuje vykonávať vklady prostredníctvom S.M.S (služba krátkych správ). Platba sa uskutoční prostredníctvom platformy a zaúčtuje sa na váš telefónny účet alebo sa stiahne z vášho existujúceho kreditu, ak nemáte telefónne predplatné, ale predplatenú kartu. Na tejto stránke https://casinohex.sk/online-kasina/sms/ nájdete tie najdôveryhodnejšie SMS kasína na Slovensku.


Ak ste ešte neuskutočnili kasínový SMS vklad, buďte si istí, že tento proces je rýchly a jednoduchý. Každé SMS online kasíno môže podporovať rôzne spôsoby platby telefónom. Vyberte si teda z dostupných možností. Po zadaní požadovaných údajov dostanete SMS. Ďalší krok sa môže líšiť v závislosti od mobilného platobného procesora. Buď budete musieť odpovedať na textovú správu alebo zadať jedinečný kód z SMS. Aby sme to zhrnuli, tu sú jednoduché kroky, ktoré by ste mali vykonať pri platbe SMS v kasíne:


1. Prihláste sa do svojho kasínového účtu a otvorte bankovú pokladňu

2. Vyberte jednu z dostupných možností platby cez telefón

3. Zadajte výšku vkladu a telefónne číslo

4. Dostanete SMS s výzvou na potvrdenie platby

5. Buď odpovedzte na textovú správu alebo zadajte autorizačný kód v platobnej bráne kasína

6. Platba sa pripočíta k vášmu mesačnému telefónnemu účtu alebo sa strhne z vášho priebežného kreditu

7. Váš vklad bude okamžite pripísaný a môžete začať hrať kasínové hry


Mobilné kasíno SMS bonusy Slovensko


Pri použití tejto možnosti platby môžete využiť niekoľko bonusov. Samozrejme, máte možnosť získať ponuky bez vkladu len za registráciu, ale keďže nevykonávate vklad, nesúvisia striktne s fakturáciou S.M.S.

Hlavné ponuky, ktoré budú dobre fungovať s malými vkladmi, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou urobíte týmto spôsobom, sú uvítacie bonusy a žiadne stávkové bonusy.


MS Alternatívy


Ak ste sa rozhodli, že SMS nie je pre vás najlepší spôsob vkladu do kasína, buďte si istí, že existuje veľa alternatív. Všetky renomované britské kasínové stránky akceptujú rôzne typy platobných metód. Patria medzi ne debetné karty, elektronické peňaženky, predplatené karty, online bankovníctvo a ďalšie možnosti exkluzívne pre mobilné zariadenia.