Share

cover art for Minipodd #106 Sextørke

Relasjonspodden

Minipodd #106 Sextørke

I følge "Mamma-Stine" har hun blitt aseksuell etter graviditet og fødsel. Hun har absolutt ikke lyst på kos eller nærhet fra samboer og har mer enn nok med babyen. "Vi har lyst til å holde sammen, men er det er mulig å få tilbake en gnist som nå er fullstendig død? Håpet vårt er at vi holder ut de første årene med veldig små barn og at vi kan bli mer kjærester igjen etter det, men er det noe vits å håpe på?"

Hvis du vil gjøre et annonsesamarbeid med oss,? Ta gjerne kontakt med vår salgssamarbeidspartner Acast. salg@acast.com

More episodes

View all episodes

  • #676 Hva er det vil du at jeg skal forstå?

    30:10|
    Innsikten finnes hos "Petter", men endringen uteblir.
  • #675 Hvordan slutte å være "snill pike"?

    57:40|
    Av-og-på-forhold til en i samme blokk! Tidligere fødselsdepresjon, og å slutte å være "flink pike".
  • #674 Sykdom i veien for forholdet

    24:32|
    Den medfødte sykdommen har vært som en verkebyll i forholdet. Men etter bruddet loves gull og grønne skoger.
  • #673 Null sex og romantikk i ekteskapet

    01:11:19|
    Det har gått ett år siden sist, og sex- og romantikktørken tærer på. Gidder egentlig kvinner å bo med menn? Og hvorfor feires det å gå på jobb uansett hvor syk man er?
  • #672 Sjalusi og kundeservice

    56:33|
    Ujevn kundeservice, sjalusi, og en hel familie ute i kulden.
  • #671 Manipulerte minner

    59:51|
    Seiling, AI-manipulerte minnebøker, avstandsforhold med drømmemann, og ferie med den vanskelige mora.
  • #670 Flau Flauesen 1 og 2

    47:19|
    Vi skal noe helt forferdelig FLAUT! Ellers: Stay or go, venninnnegrums + hvilket barn skal jeg skuffe?
  • #669 Foreldrene støtter eksen fremfor meg

    54:32|
    Helt fjerne foreldre, en ganske fjern Petter, og sutring vs å ytre følelser hos barn.
  • #668 Økonomisk lurifaks

    56:01|
    Økonomisk hemmelighold, anstrengt forhold til far/kollega og en "Petter" som ikke akkurat skinner på forpliktelsesfronten.