Share

cover art for #365 Groviser og dårlig hukommelse

Relasjonspodden

#365 Groviser og dårlig hukommelse

OBS: Hvis du ikke vil høre en lang oppdateringsprat - spol til ca 17 minutter uti episoden.

Mannen til "Sofie" gikk inn i en depresjon da han ble 40 år, og dette har blant annet påvirket sexlivet deres i stor grad. "Det føles som et stort kaos hver gang jeg legger meg og det tar altfor mye fokus. Jeg er redd dette er i ferd med å ødelegge forholdet."

Vi har fått en gledelig oppdatering fra "Emma" som brøt ut av et vanskelig forhold, men som lurte på om hun hadde gjort det rette, og om hun noen gang kom til å møte noen igjen.

"Stine" hadde ingen god barndom og ungdomstid, var i et 10 år langt forhold som hun "rømte fra" før hun ble slått. Nå har hun få minner, og lite hukommelse fra store deler av livet. Er det noen måte jeg kan finne fram disse minnene igjen?

Hvis du vil gjøre et annonsesamarbeid med oss,? Ta gjerne kontakt med vår salgssamarbeidspartner Acast. salg@acast.com

More episodes

View all episodes

  • 218 - JULAFTEN

    30:57|
    Vi har invitert selveste Relasjons-artisten Egil Skurdal, som var sammen med Dora i 1924 på Torpet. Har får du julestemning, julesang og en ny Relasjonspodden-låt! Goood juuuul fra oss til alle.
  • 217 - Julekalender Luke 23

    24:59|
    Et tankekors fra en mormor, som det kan være nyttig for flere å høre og reflektere over.
  • 216 - Julekalender Luke 22

    28:53|
    En rørende gave til Dora + når mat og alkohol blir triggere.
  • 215 - Julekalender Luke 21

    24:48|
    En "Fullblods julekatastrofe" venter når tenåringen tør å være tydelig på egene ønsker med tanke på farens valg av julefeiring.
  • 214 - Julekalender Luke 20

    27:10|
    Med dine og mine barn - hvor lenge skal man drive og feire jul med eksen for barnas skyld?
  • 213 - Julekalender Luke 19

    35:42|
    Vi hører fra gutta selv om dette med matchokultur, venner, menn, følelser og ensomhet.
  • 212 - Julekalender Luke 18

    20:57|
    Utenfor ser det ut som idyll, men "Stine" blir GAL av å bo oppå foreldrene sine i julen!
  • 211 - Julekalender Luke 17

    27:03|
    Hva gjør du når farmor er på sykehjem, men du ikke tør besøke henne fordi du er redd for å støte på en tyrann av en farfar?
  • 210 - Julekalender 16: Kontaktannonser!

    38:00|
    Følg med hvis du kjenner en singel "Stine" eller "Petter" som kan passe for noen av innsenderne til vår alternative datingplattform - kontaktannonsen!