Share

Relasjonspodden
#318 Sjokoladekake i bløtkaka
Svogeren til "Stine" oppfører seg ikke mildt sagt ikke særlig bra mot sin egen lille sønn. Det gjør vondt å se på, men er det innafor å blande seg i andres barneoppdragelse? Og hvordan i så fall?
Småbarnslivet kombinert med at mannen jobber i forsvaret og er borte i lange perioder gjør samlivet utfordrende for "Stine". Det føles som hun styrer "Familien AS" alene og at han er innom og "hjelper henne", og han klarer ikke å henge med på alt som har skjedd siden sist. Hvordan få det til å vare i det lange løp?
Venninnen til "Stine" har blitt sammen med eksen hennes, og har etter det blitt veldig vanskelig å ha med å gjøre. De er vel rett og slett ikke særlig gode venninner lengre, men trenger å forholde seg til hverandre i sosiale settinger. Hvordan?
Hvis du vil gjøre et annonsesamarbeid med oss,? Ta gjerne kontakt med vår salgssamarbeidspartner Acast. salg@acast.com
More episodes
View all episodes

#676 Hva er det vil du at jeg skal forstå?
30:10|Innsikten finnes hos "Petter", men endringen uteblir.
#675 Hvordan slutte å være "snill pike"?
57:40|Av-og-på-forhold til en i samme blokk! Tidligere fødselsdepresjon, og å slutte å være "flink pike".
#674 Sykdom i veien for forholdet
24:32|Den medfødte sykdommen har vært som en verkebyll i forholdet. Men etter bruddet loves gull og grønne skoger.
#673 Null sex og romantikk i ekteskapet
01:11:19|Det har gått ett år siden sist, og sex- og romantikktørken tærer på. Gidder egentlig kvinner å bo med menn? Og hvorfor feires det å gå på jobb uansett hvor syk man er?

#671 Manipulerte minner
59:51|Seiling, AI-manipulerte minnebøker, avstandsforhold med drømmemann, og ferie med den vanskelige mora.
#670 Flau Flauesen 1 og 2
47:19|Vi skal noe helt forferdelig FLAUT! Ellers: Stay or go, venninnnegrums + hvilket barn skal jeg skuffe?
#669 Foreldrene støtter eksen fremfor meg
54:32|Helt fjerne foreldre, en ganske fjern Petter, og sutring vs å ytre følelser hos barn.
#668 Økonomisk lurifaks
56:01|Økonomisk hemmelighold, anstrengt forhold til far/kollega og en "Petter" som ikke akkurat skinner på forpliktelsesfronten.