Share

Relasjonspodden
#369 Krakk eller sitteunderlag
Vi har løsningen for dem med hentesveis!
Og vi prøver å hjelpe "Senior-Stine" med følgende: "Jeg er en kvinne i slutten av 30-årene som nylig har fylt 82 år. Eller, sånn føles det i alle fall. Jeg har null overskudd, et flatt følelsesliv og ingen gnist eller glede igjen. Det kjennes ut som at jeg har sett hele filmen som heter "Livet", og rulleteksten for lengst er over - men jeg lever fremdeles, underlig nok".
"Petter" har vært nett-utro, men ikke nå mer, fordi nå er hun andre dama gravid.... "Vi har begynt i parterapi men jeg sliter med å stole på ham. Petter gjør lite for å trygge vår relasjon. Han ønsker heller ikke at jeg flytter ut eller at vi avslutter vår relasjon. Han vil jeg skal være tålmodig og gi ham space." Vi drodler ikke - vi gir ett eneste råd til "Stine".
Hvis du vil gjøre et annonsesamarbeid med oss,? Ta gjerne kontakt med vår salgssamarbeidspartner Acast. salg@acast.com
More episodes
View all episodes

#656 Å ta den vanskelige samtalen
53:41|Hvordan ta den vanskelige samtalen om andres oppdragerstil? En senabort gjør livet vanskelig, og vi løfter "unnskyld" til nye høyder.
#655 Frykt under graviditet og småbarnsperiode
15:04|Det er skummelt å skulle få barn med ny partner, fordi det var SÅ vanskelig med den forrige partneren.
#654 Gjest: Anja Hammerseng Edin
01:12:03|Skjønnne gjester - det liker vi. Når de i tillegg er kloke, kule og opptatt av det samme som oss, da er det ekstra stas! Anja deler sin klokskap om mental trening og å være fornøyd i eget liv.
#653 Det ser ut til å gå en vei for forholdet
25:33|Vi drodler om et rimelig enveis forhold, som det ser ganske mørkt ut for...
#652 Det kvinner trenger emosjonelt fra menn
51:35|Vi drodler om "ettervold/fortsettelsesvold", å holde på andres utroskapshemmeligheter og hva kvinner trenger emosjonelt fra menn.
Minipodden #231 Når utroskap er utgangspunktet
19:41|Kjæresten til "Petter" var utro første runden de var sammen. De har funnet sammen igjen, men det lugger fortsatt litt for "Petter".
Episode #420 Elskerinne på 18. året...
01:05:10|... og litt om pull ups, alder & aksept. Og mer om unnskyld og 17. mai.
Minipodden #230 Bonusforviklinger på 17. mai
30:17|Det blir ikke nødvendigvis enklere på 17. mai med delt omsorg og bonusfamilie...
#419 Å si/ønske seg et unnskyld
55:04|Unnskyld. Skal man si det til den man dumpet? Hvordan si det til barna sine? Burde ikke den utro eksen si det?