Share

Pastoren og Bartenderen
#27 GODT VALG! Pride-party x2 Tripic+Pereira=kos. Hvem vinner valget?
•
Det er selveste valgdagen. Vi snakker politikk. Vi snakker om Pride, Rogaland på skeivå. Tripic er suspendert og Pereira er en kødd.
Alt dette og mer vas får du her!
More episodes
View all episodes

#33 2025-Kåringer, Pastorens ukristlige vaner, 15 meter bølger, karakter på året
48:07|Vi kårer "årets ..." for 2025!

#31 SERIEGULL!! LiveShow! Skattelistene. SpotifyWrapped. Nei til røde dager? Juleøl og juleJesus.
29:08|Viking vant! Skattelistene er ute! Vi skal ha LIVESHOW!! Noen har oss som sin podkast nr. 1; tenk det!
#30 Melkebaren 20 år! Er Mikal lei av Jesus-prat? Viking-gull?! Pub-dramatikk. D-vitaminer.
35:39|Kan det gå for Viking?Melkebaren er 20 år, woho!Er Mikal lei av Jesus-prat? Og drama på pub på en søndags kveld!
#29 Gjensynsglede! ModellenMikal. TV-pastorer, Spania-tur, Pastoren sliter, Melkebaren 20år og DRØMMEN LEVE!
37:43|Vi er glade for å se hverandre igjen! Og vi lar skravla gå!
#28 Blåtur og kjærestetur. Tiende. Skilsmisser og karantene. Svensk øl og mer.
40:14|Varierte temaer i dag! Men noe for en hver smak må man kunne si!God helg!
#26. We are back! Sex og singelliv? Å finne den rette. Dating og "Singelgåten". Og Veton er tilbake!
44:36|Endelig tilbake etter sommeren! Vi snakker om singellivet, datingkultur og "Singelgåten" på NRK. "Det skjer når det skjer"-podden kan denne også kalles.
#25 Sommerferie! Ærlighet varer lengst? Hva er lov å tulle med? Woke, pride og 17. mai i utlandet!
38:50|Vi tar sommerferie, og avslutter halvåret med mye løst og fast!Men hva er egentlig lov å tulle med? Hva skal til for at livet blir 10/10? Og Mikal fyres av folk som lager 17.mai-tog i utlandet!