Share

cover art for #8 Loodushoidlik Turism - Paap Uspenski - Elu Illiku Laiul

Loodushoidlik turism

#8 Loodushoidlik Turism - Paap Uspenski - Elu Illiku Laiul

Ep. 8

Kaheksandas veebisaates "Loodushoidlik turism" kuuleme Paap Uspenskilt, kuidas on võimalik pisikesel Illiku laiul loodust austavalt ja hoidvalt korraldada elamusfestivali I Land Sound.

More episodes

View all episodes

 • 1. #1. Loodushoidlik turism - Ly Johansen - Paradiisisaar

  56:44
  Esimeses veebisaates "Loodushoidlik turism" on külas Ly Johansen paradiisisaarelt Hiiumaalt. Ly räägib saatejuht Aivar Ruukelile sellest, kas ja kuidas on ta looduse hoiule tähelepanu pööranud korraldades Hiiumaa kohvikutepäevi, majutades turiste külalistemajades ja valmistades Hiiumaa kohalikust toorainest toidutooteid.Saame teada, kes on Ly eeskujud, millist raamatut ta lugeda soovitab ja mida arvab loodusele õiguste andmisest.
 • 2. #2 Loodushoidlik turism - Silver Smeljanski - Paljas Pala

  56:31
  Teises veebisaates "Loodushoidlik turism" on külas Silver Smeljanski. Silver räägib saatejuht Aivar Ruukelile sellest, kas ja kuidas on ta looduse hoiule tähelepanu pööranud majandades Lause puhketalu Saaremaal, pidades pakendivaba toidupoodi Paljas Pala ja asutades koostöötamise kontori Forwardspace Pärnus.Saame teada, kes on Silveri eeskujud, milliseid raamatuid ta lugeda soovitab ja mida arvab loodusele õiguste andmisest.
 • 4. #4 Loodushoidlik Turism : Triin Ollino : Ringmajandus Postipoisis

  49:54
  Neljandas veebisaates “Loodushoidlik turism” on külas 2020. aasta Eesti parimaks teenindajaks valitud Pärnu trahtri Postipoiss juhataja Triin Ollino.Kuuleme sellest, mida, kuidas ja miks Triin koos kolleegidega restorani köögis ja söögisaalis teeb, et ringmajandust edendada.
 • 5. #5 Loodushoidlik Turism - Feliks Mägus - Nordic Hotel Forum

  57:23
  Viiendas veebisaates "Loodushoidlik turism" räägime Feliks Mägusiga Nordic Hotel Forumist sellest, kuidas hotellibisnist ajada loodust hoidvalt. Turismiettevõtete keskkonnamärgisest Green Key tuleb ka juttu ning sellest, kuidas maitseb mesi kesklinna katusel asuvast mesilast.
 • 3. #3 Loodushoidlik turism – Eda Veeroja - Mooska suitsusaun

  01:02:26
  Kolmandas veebisaates “Loodushoidlik turism” ajame juttu Eda Veerojaga Mooska talust Haanjamaalt. Kuidas turismiäri rakendada nii looduse kui esivanematelt saadud pärandi hoidmiseks? Saame aimu, mis suhtes on Edal omavahel missioon, elustiil ja ettevõtlus. Kuuleme ka Eda arusaamist looduse õigustest ning saame talt kolm raamatusoovitust.
 • 6. #6 Loodushoidlik turism : Herling Mesi : Vanausuliste küla Varnja

  47:24
  Kuuendas veebisaates "Loodushoidlik turism" rändame Peipsi äärde Sibulateele, kuuleme Herling Mesilt, kuidas Mesi Tare kodumaja loodust hoides majandab.Juttu teeme eluolust vanausuliste külas Varnjas ja ökoturismi kvaliteedimärgisest EHE.
 • 7. #7 Loodushoidlik Turism - Aloha Tom ja Eleri Birk -Surfikeskus Rannaliival

  54:45
  Seitsmendas veebisaates “Loodushoidlik turism” uurin Aloha Tomilt ja Eleri Birkilt Aloha surfikeskusest, kuidas käib loodust hoidev majandamine veespordikeskuses ja kohvikus Pärnu lahe liivarannas.
 • 9. #9 : Loodushoidlik turism : Liina ja Indrek Maripuu : Ait Loovuskaitsealal

  57:56
  Üheksandas veebisaades "Loodushoidlik turism" räägivad Liina ja Indrek Maripuu, kuidas nemad loodust hoidvalt aita majandavad Loovuskaitsealal.