Share

cover art for Hvite gutter on Ice

Gutta backer

Hvite gutter on Ice

Gutta har blitt stormannsgale etter en vellykka livepod på Carls. Derfor drodler de på showet de skal ha i Oslo spektrum i 2030!

More episodes

View all episodes

  • Måste vara lite show

    28:20|
    Jørgen drømmer om bowlingbursdag og Eirik har vært på en mycket grym guttetur til Gøteborg! 
  • Fuckin’ hell lads!

    40:44|
    Rampenissen har gjort Torjus til rasist og Johannes har kjøpt seg ny bil OG vært i Liverpool!
  • Finn Felleshølet

    27:54|
    Hva er guttas forhold til julekalender? Og hvordan sørger man for at guttas julebord ikke ender stygt?
  • Guttas Guilty Pleasures

    32:15|
    Torjus skal redde hjembygda, Eirik hører på Aviici alene og en av gutta fikk aldri julenissen på besøk.
  • Pupper eller rekkverk

    35:34|
    Eirik er på jakt etter rekkverk til huset sitt, men har endt opp med å bli en mystisk skikkelse i nabolaget. Jørgen ranter i FOR FAEN A!!!
  • Bausjen 2 kommer!

    37:40|
    Eirik har blitt fingra i kjeften. Johannes tror han har funnet en kur mot høst.
  • Let the homies hit!

    35:17|
    Vi avslører hvem Skrotnissen er i Maskorama og Johannes har satt seg grundig inn i hvordan det er å være jente.
  • Gutta har laget VM-låt!

    37:47|
    Norge skal endelig til VM, men man kan ikke dra over dammen uten en ekte VM-låt. Derfor ha gutta tatt på seg jobben. Og resultatet, ja, det kan du høre i denne episoden.