HomeEpisodesAbout

Fotballklubben

Share

cover art for Fotballklubbens arkiv - VM 1958 del 2
RSS
12/5/2022

Fotballklubbens arkiv - VM 1958 del 2

Just Fontaine scoret 13 mål i VM 1958, men kom ikke med på all star-laget. Så de andre må ha vært veldig gode.

More Episodes

VIEW ALL

1/25/2023

#312 Fotballs største trofé og burundisk Vil du bli millionær?

Ep. 312
Hvor mye penger er egentlig blitt brukt i fotballens historie og har ex-Monaco Shabani Nonda egentlig ledet burundisk "Vil du bli millionær"?Fotballs største trofé, uoffisiell klubbverdensmester, den liechtensteinske cupen og Faribo West Mall.
1/18/2023

#311 Ryerson, Presberg og Scunthorpes gamblingproblemer

Ep. 311
Julian Ryerson har gått til Dortmund og nordmenn raser rundt omkring i fotballverdenen, og Odd har kjøpt en spiller som kanskje har scoret nok mål til at det kan kalles "å bøtte inn". Scunthorpe raser nedover i systemet, har en eier med gamblingproblemer og kan få en ny en som ikke alltid har full kontroll på bilder av penis. Vi er selvsagt også innom Kittiphong Pluemjai, Klaksvik og Pelé stadion i Sandefjord.
1/11/2023

#310 Wout Weghorst og Arjan de Zeuw, privatdetektiv

Ep. 310
Vi gjetter hvem som kommer på 5. plass i OBOS-ligaen, og setter pris på Wout Weghorsts sine proteinshakes. Vi ser også på en indonesiske tabell og litt yrker fotballspillere har hatt etter karrieren.
Copyright HENRIK & Acast
Hosted with ❤ by Acast