Elektrovnia

Długo wyczekiwana, w końcu jest! #ELEKTROVNIA


Co drugi piątek miesiąca startujemy z audycją, jakiej nikt nigdy nie widział. Dziesiątki utworów, remixów i reworków. Wszystko w nowoczesnym, energetycznym stylu.

Gramy dynamicznie, spektakularnie a przede wszystkim z pasją.


Do wyjścia na miasto została jeszcze godzinka? Towarzystwo znudzone oklepanymi kawałkami radiowymi? Włącz na żywo Radio Meteor na meteor.amu.edu.pl/player! Słyszymy się co drugi piątek od 22!


Wydarzenie obowiązkowe dla fanów muzyki elektronicznej!

Zapraszają was DJ Rzeźbiarz i DJ Jackie

DJ Jackie

Za konsoletą z pasji. Energię znajdzie w każdym utworze. Preferuje muzyką o wysokim natężeniu, nawet przy wolniejszych rytmach. Najwyższe obroty rozpoczynają się u niego od 155 BPM. I zaczyna się zabawa. „Nie wku*wiaj mnie” – tak mawia. Sercem w hardstyle lecz za deckami w EDM. Behind the decks from passion. He can find the energy in every track. Prefers high-density music even with slow rhythms. The highest gear tracks start from 155 BPMs. And the fun begins. "Do not piss me off" - he says. Hardstyle in heart, EDM behind the decks.

DJ Rzeźbiarz

Zaczynał od własnych produkcji i DJki w FL Studio i Abletonie. Aktualnie dumny właściciel Pioneer DDJ-400. Fan melodycznych utworów koło 125 BPMów, który nie pogardzi dobrym Bass Housem, Fidgetem i UK House'm. Lata 80te w sercu, EDM za deckami. He started from self production and DJing in FL Studio and Ableton. Right now proud Pioneer DDJ-400 owner. Fan of melodic tracks around 125 BPMs but he won't refuse any good Bass House, Fidget or UK House. 80s in heart, EDM behind the decks.