DGPtalk: Obiektywnie o biznesie

Share

Dr hab. Monika Kaczmarek-Śliwińska: Warto komunikować się z pracownikiem i mówić jak chcielibyśmy, żeby nasi pracownicy prezentowali się w internecie

Ep. 353

Gościnią Szymona Glonka w podcaście "DGPtalk: Obiektywnie o Biznesie" jest dr hab. Monika Kaczmarek-Śliwińska, Uniwersytet Warszawski, Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii.


Czy pracodawca może, powinien patrzeć na to jak zachowujemy się w mediach społecznościowych? Czy my sami powinniśmy cenzurować swoje zachowania?

More Episodes

 • 385. Jacek Furga: Efekt pierwszego kwartału pokazuje, że do inflacji się przyzwyczajamy

  23:55
  Gościem Szymona Glonka w podcaście "DGPtalk: Obiektywnie o biznesie" jest dr Jacek Furga, Przewodniczący Komitetu ds. Finansowania Nieruchomości Związku Banków Polskich.
 • 384. Pieniądze powinien rozumieć każdy

  16:23
  Gośćmi Szymona Glonka w podcaście "DGPtalk: Obiektywnie o biznesie" są Barbara Wiśniewska, Przemysław Ćmachowski, Wicemistrzowie Europy w Europejskim Quizie Finansowym, Joanna Potera, Nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie, Magdalena Skwarska, Warszawski Instytut Bankowości.
 • 383. Tomasz Miłosz: Mamy potężny niedobór wysokiej klasy specjalistów i dużo większe zapotrzebowanie na ich pracę

  27:23
  Gościem Szymona Glonka w podcaście "DGPtalk: Obiektywnie o biznesie" jest Tomasz Miłosz, CEO GIGLIKE.
 • 382. Eryk Frontczak: Rolnictwo zamiast być sektorem, który przyczynia się do wzrostu dwutlenku węgla w naszej atmosferze, może być sektorem, który ten poziom zmniejsza

  26:33
  Gościem Szymona Glonka w podcaście "DGPtalk: Obiektywnie o biznesie" jest Eryk Frontczak, Carbon Product Manager w Heavy Finance.
 • 381. Piotr Mirowski: Do Polski cały czas napływają nowi najemcy, nowe biznesy

  16:18
  Gościem Szymona Glonka w podcaście "DGPtalk: Obiektywnie o biznesie" jest Piotr Mirowski, Senior Partner, Dział Doradztwa Inwestycyjnego w Colliers.
 • 380. Kamil Sobolewski: Krwiożerczo szybki wzrost płacy minimalnej odbywa się kosztem tych pracowników, którzy jeszcze kilka lat temu zarabiali 30/50 proc. więcej niż minimalna

  27:05
  Gościem Szymona Glonka w podcaście "DGPtalk: Obiektywnie o biznesie" jest Kamil Sobolewski, główny ekonomista Pracodawców RP.
 • 379. Katarzyna Kuniewicz: Zainteresowanie kawalerkami w 2022 roku bardzo wyraźnie rosło

  35:14
  Gościnią Szymona Glonka w podcaście "DGPtalk: Obiektywnie o biznesie" jest Katarzyna Kuniewicz, Dyrektor badań rynku Otodom Analytics.
 • 378. Prof. Stanisław Mazur: Absolutnie trzeba dzielić się bogactwem, ale trzeba to robić w sposób mądry, celowany i taki, który uruchamia procesy wzrostu, a nie jest wyłącznie kupowaniem głosów wyborczych

  23:24
  Gościem Szymona Glonka w podcaście "DGPtalk: Obiektywnie o biznesie" jest dr hab. Stanisław Mazur, prof. UEK, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
 • 377. Piotr Wachowiak: Nie możemy się bać sztucznej inteligencji, musimy ją mądrze wykorzystać

  10:22
  Gościem Szymona Glonka w podcaście "DGPtalk: Obiektywnie o biznesie" jest dr hab. Piotr Wachowiak, prof. SGH rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.