Share

CELL Talk
Myelomatose – Anders Waage og Tobias Slørdahl om klinikk og forskning ved St Olavs hospital
Season 1, Ep. 3
•
Myelomatose – Anders Waage og Tobias Slørdahl ved St Olavs hospital i samtale med BMS om hvorfor det er viktig å kombinere klinikk og forskning til det beste for pasienten. Hvordan har utviklingen av Myelomatosebehandlingen vært, og hvordan ser fremtiden ut for forskning innen Myelomatose?
HE-NO-2200009
More episodes
View all episodes

4. Talassemi - En pasienthistorie og en norsk ekspert på behandling
27:24||Season 1, Ep. 4HE-NO-2200010
2. Blodkreftforeningen – hvem er de, og hva opptar dem?
34:21||Season 1, Ep. 2En samtale mellom Olav Ljøsne leder i blodkreftforeningen og BMS, med hovedfokus på Myelomatose. HE-NO-2200005
1. Lymfekreft med overlege Alexander Fosså
31:23||Season 1, Ep. 1Hva betyr det å bli syk med blodkreft i dag? Hvem er legen som behandler pasienten og hva bidrar legene med for at pasienter skal få den beste behandlingen som finnes? Hvorfor er det så vanskelig å prioritere ny og innovativ behandling i Norge og hvem er beslutningstakerne?