Share

AvdR Podcast
S1 E3 | Arbeidsrecht met Baker Mckenzie | Vakantie: wat te doen!
Season 2, Ep. 3
•
Iedereen heeft ermee te maken en kijkt ernaar uit; vakantie! Maar hoe zit dat nou precies? Op hoeveel vakantiedagen heb je recht, kan je werkgever zomaar je vakantieaanvraag weigeren en wat als je tijdens je vakantie ziek wordt? Na het luisteren van deze aflevering weet jij het antwoord op deze en andere meest gestelde vragen én ben jij op de hoogte van het juridisch kader en een aantal key takeaways.
More episodes
View all episodes
1. AvdR on Tour | Cambridge | Harm Heynen en Elout Korevaar
33:05||Season 1, Ep. 15. S1 E5 | Mirjam de Blécourt - Eerste kamer, Woke en Burning man
44:16||Season 1, Ep. 5In de Avdr podcast Kleurrijke Advocaten zijn we op zoek naar de verhalen en belevenissen van ervaren advocaten. Anecdotes waarin juridische onderwerpen secundair zijn maar niet ontweken worden.4. S1 E4 | Winfried van den Muijsenbergh | Rotterdam, munitie en een band plakken
38:18||Season 1, Ep. 4In de Avdr podcast Kleurrijke Advocaten zijn we op zoek naar de verhalen en belevenissen van ervaren advocaten. Anecdotes waarin juridische onderwerpen secundair zijn maar niet ontweken worden.8. S1 E8 | Arbeidsrecht met Baker Mckenzie | Ongewenst gedrag op de werkvloer en het doen van onderzoek.
24:14||Season 1, Ep. 8Een podcast in samenwerking met AVDR omtrent de laatste ontwikkelingen in het arbeidsrecht.7. S1 E7 | Arbeidsrecht met Baker Mckenzie | De nieuwe klokkenluiderswetgeving
17:45||Season 1, Ep. 7Een podcast in samenwerking met AVDR omtrent de laatste ontwikkelingen in het arbeidsrecht.6. S1 E6 | Arbeidsrecht met Baker Mckenzie | Het Nieuwe Werken; het resultaat van een goede work-life balance?
19:01||Season 1, Ep. 6Een podcast in samenwerking met AVDR omtrent de laatste ontwikkelingen in het arbeidsrecht.3. S1 E3 | Gerard Spong - Een stickie, Dési Bouterse en Harpspelen
40:53||Season 1, Ep. 3In de Avdr podcast Kleurrijke Advocaten zijn we op zoek naar de verhalen en belevenissen van ervaren advocaten. Anecdotes waarin juridische onderwerpen secundair zijn maar niet ontweken worden.