Share

cover art for Асканія знову

Асканія знову


Latest episode

  • 1. Епізод перший. Імперія і колонія

    18:42||Season 1, Ep. 1
    Український степ — це землі, де панували не лише козаки. Після ліквідації Січі тут зʼявляються європейці, зокрема німці. Історія заповідника «Асканія-Нова» безпосередньо повʼязана з німцями. У першому епізоді ми розповімо про те, з чого починалася Асканія, хто такий Фрідріх Фальц-Фейн і як йому вдалося створити найбільший степовий заповідник Європи.Підписуйтеся на подкаст, щоб першими дізнаватися про нові епізоди. Залишайте коментарі й оцінки.Знайти нас в інстаграмі — viter.media ---Подкаст «Асканія Знову» створений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Вміст подкасту є одноосібною відповідальністю DW Akademie/ Програми Медіафіт для Південної та Східної України та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

More episodes

View all episodes

  • 2. Епізод другий. Асканійська справа

    20:10||Season 1, Ep. 2
    З початком Першої світової війни Фальц-Фейни змушені подбати про власну безпеку, однак засновник заповідника «Асканія-Нова» потрапляє під арешт. Війна точиться і в Асканії, заповідник перебуває в окупації. Все триматиметься на небайдужих працівниках і науковцях, які розвивали науку в «Асканії-Нова», доки вони теж не будуть оголошені злочинцями для радянського режиму.Підписуйтеся на подкаст, щоб першими дізнаватися про нові епізоди. Залишайте коментарі й оцінки.Знайти нас в інстаграмі — viter.media---Подкаст «Асканія Знову» створений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Вміст подкасту є одноосібною відповідальністю DW Akademie/ Програми Медіафіт для Південної та Східної України та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.
  • 3. Епізод третій. Зниклий заповідник

    19:51||Season 1, Ep. 3
    Під час Другої світової війни заповідник «Асканія-Нова» окуповали німці. До того часу наука в Асканії була знищена, а очільники репресовані. Заповідник юридично не існував. Нацисти планували перетворити його на Світовий музей степу, проте зрештою мусили тікати, вивозячи з собою тварин і музейні архіви, які до сьогодні зберігаються у Відні.У повоєнні роки Асканія-Нова як заповідник остаточно зникає з радарів. Разом із героями ми зʼясовуємо чому.Підписуйтеся на подкаст, щоб першими дізнаватися про нові епізоди. Залишайте коментарі й оцінки.Знайти нас в інстаграмі — viter.media---Подкаст «Асканія Знову» створений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Вміст подкасту є одноосібною відповідальністю DW Akademie/ Програми Медіафіт для Південної та Східної України та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.
  • 4. Епізод четвертий. Людина проти системи

    25:21||Season 1, Ep. 4
    Віктор Гавриленко пробув на посаді директора заповідника «Асканії-Нова» майже 32 роки. Він був одним із тих, хто законом і фактичними діями допоміг заповіднику здобути незалежність, попри спротив з боку системи. Основним противником був вже відомий нам Інститут тваринництва.Цей епізод розповість про бурхливі 90-ті в Асканії.Підписуйтеся на подкаст, щоб першими дізнаватися про нові епізоди. Залишайте коментарі й оцінки.Знайти нас в інстаграмі — viter.media---Подкаст «Асканія Знову» створений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Вміст подкасту є одноосібною відповідальністю DW Akademie/ Програми Медіафіт для Південної та Східної України та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.
  • 5. Епізод пʼятий. Відкритий фінал

    20:53||Season 1, Ep. 5
    У останньому епізоді подкасту ми говоримо про заповідник в умовах повномасштабного вторгнення. Повернути «Асканію-Нова» під контроль України можна буде лише після звільнення окупованих територій. Допоки вона перебуватиме в окупації — людям і природі загрожуватиме небезпека.Підписуйтеся на подкаст, щоб першими дізнаватися про нові епізоди. Залишайте коментарі й оцінки.Знайти нас в інстаграмі — viter.media---Подкаст «Асканія Знову» створений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Вміст подкасту є одноосібною відповідальністю DW Akademie/ Програми Медіафіт для Південної та Східної України та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.