Share

cover art for Przystanek W.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Przystanek W.

Season 1, Ep. 13
Dłuuuga opowieść Jurka Owsiaka o Przystanku Woodstock. O tym jak się zrodził w jego głowie pomysł, jak odwiedził amerykański Woodstock. Usłyszycie sporo dźwięków z płyty "Przystanek Woodstock" i na koniec posłuchacie zespołu No Plastic Inside w utworze Around The World.

More episodes

View all episodes

 • 19. Konferencja Prasowa Po XV Finale

  40:23
  Następnego dnia po XV Finale WOŚP w siedzibie Fundacji przy ul Niedźwiedzia 2 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Jurka Owsiaka. Surowy zapis tej konferencji trwa 40 minutdmp6JjATnRTt1WDlfXAe
 • 18. Konferencja Prasowa Podczas XV Finału

  13:38
  Surowy zapis konferencji prasowej jaka odbyła sie 14 stycznia 2007 roku w trakcie XV Finału w budynku Telewizji Polskiej przy ul Woronicza 17 w Warszawie kilka minut po pierwszym wejściu antenowym.
 • 17. Jutro XV Finał WOŚP

  44:40
  W ostatnim, przed finałem podkaście posłuchacie relacji z przekazania wagonu od PKP, zaśpiewa piosenkę pod tytułem "Fish"
 • 16. ASP Hołdysa

  01:14:57
  Ponad 70 minut opowieści o Akademii Sztuk Przepięknych w wykonaniu Zbyszka Hołdysa. Skąd pomysł, jak się rodził, jak doszło do realizacji, jak się udało i jakie są zamierzenia na następny Przystanek Woodstock. A także na koniec mała niespodzianka.
 • 15. Akademia Sztuk Przepięknych

  27:35
  Kolejna relacja z siedziby Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na 3 dni przed finałem
 • 14. Dźwięki Z Niedźwiedzia

  27:55
  Około 30 minut dźwięków z siedziby Fundacji WOŚP. Jurek rozmawia z radiem w Dublinie, w Irlandii. Tosia, która została wolontariuszem przypomina regulamin wolontariusza, a muzycznie posłuchacie zespołu Hetane (www.hetane.com)
 • 12. Prehistoria WOŚP

  38:39
  Prawie 40 minut słuchania w kolejnym podkaście dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na 10 dni przed 15 Finałem. Usłyszycie ekskluzywne życzenia od Jurka dla was, czyli dla naszych słuchaczy, wystąpi zespół Tlen (www.tlenband.com) w utworze Souvenir, a także Jurek opowie rzeczy, których jeszcze nie słyszeliście.
 • 11. Gitara Na Aukcjach Allegro

  31:40
  Obszerna relacja z konferencji prasowej w Poznańskiej siedzibie Allegro. Głównie na temat repliki gitary Erica Claptona wystawionej w Allegro, ze sprzedaży której dochód zasili Fundację WOŚP. Także o Pearl Jam na Przystanku Woodstock. Les Bigos w utworze Bila.