Share

cover art for Konferencja Prasowa Podczas XV Finału

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Konferencja Prasowa Podczas XV Finału

Season 1, Ep. 18
Surowy zapis konferencji prasowej jaka odbyła sie 14 stycznia 2007 roku w trakcie XV Finału w budynku Telewizji Polskiej przy ul Woronicza 17 w Warszawie kilka minut po pierwszym wejściu antenowym.

More episodes

View all episodes

 • 19. Konferencja Prasowa Po XV Finale

  40:23
  Następnego dnia po XV Finale WOŚP w siedzibie Fundacji przy ul Niedźwiedzia 2 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Jurka Owsiaka. Surowy zapis tej konferencji trwa 40 minutdmp6JjATnRTt1WDlfXAe
 • 17. Jutro XV Finał WOŚP

  44:40
  W ostatnim, przed finałem podkaście posłuchacie relacji z przekazania wagonu od PKP, zaśpiewa piosenkę pod tytułem "Fish"
 • 16. ASP Hołdysa

  01:14:57
  Ponad 70 minut opowieści o Akademii Sztuk Przepięknych w wykonaniu Zbyszka Hołdysa. Skąd pomysł, jak się rodził, jak doszło do realizacji, jak się udało i jakie są zamierzenia na następny Przystanek Woodstock. A także na koniec mała niespodzianka.
 • 15. Akademia Sztuk Przepięknych

  27:35
  Kolejna relacja z siedziby Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na 3 dni przed finałem
 • 14. Dźwięki Z Niedźwiedzia

  27:55
  Około 30 minut dźwięków z siedziby Fundacji WOŚP. Jurek rozmawia z radiem w Dublinie, w Irlandii. Tosia, która została wolontariuszem przypomina regulamin wolontariusza, a muzycznie posłuchacie zespołu Hetane (www.hetane.com)
 • 13. Przystanek W.

  29:40
  Dłuuuga opowieść Jurka Owsiaka o Przystanku Woodstock. O tym jak się zrodził w jego głowie pomysł, jak odwiedził amerykański Woodstock. Usłyszycie sporo dźwięków z płyty "Przystanek Woodstock" i na koniec posłuchacie zespołu No Plastic Inside w utworze Around The World.
 • 12. Prehistoria WOŚP

  38:39
  Prawie 40 minut słuchania w kolejnym podkaście dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na 10 dni przed 15 Finałem. Usłyszycie ekskluzywne życzenia od Jurka dla was, czyli dla naszych słuchaczy, wystąpi zespół Tlen (www.tlenband.com) w utworze Souvenir, a także Jurek opowie rzeczy, których jeszcze nie słyszeliście.
 • 11. Gitara Na Aukcjach Allegro

  31:40
  Obszerna relacja z konferencji prasowej w Poznańskiej siedzibie Allegro. Głównie na temat repliki gitary Erica Claptona wystawionej w Allegro, ze sprzedaży której dochód zasili Fundację WOŚP. Także o Pearl Jam na Przystanku Woodstock. Les Bigos w utworze Bila.