Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  • 19. Konferencja Prasowa Po XV Finale

    40:23
    Następnego dnia po XV Finale WOŚP w siedzibie Fundacji przy ul Niedźwiedzia 2 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Jurka Owsiaka. Surowy zapis tej konferencji trwa 40 minutdmp6JjATnRTt1WDlfXAe
  • 18. Konferencja Prasowa Podczas XV Finału

    13:38
    Surowy zapis konferencji prasowej jaka odbyła sie 14 stycznia 2007 roku w trakcie XV Finału w budynku Telewizji Polskiej przy ul Woronicza 17 w Warszawie kilka minut po pierwszym wejściu antenowym.
  • 17. Jutro XV Finał WOŚP

    44:40
    W ostatnim, przed finałem podkaście posłuchacie relacji z przekazania wagonu od PKP, zaśpiewa piosenkę pod tytułem "Fish"
  • 16. ASP Hołdysa

    01:14:57
    Ponad 70 minut opowieści o Akademii Sztuk Przepięknych w wykonaniu Zbyszka Hołdysa. Skąd pomysł, jak się rodził, jak doszło do realizacji, jak się udało i jakie są zamierzenia na następny Przystanek Woodstock. A także na koniec mała niespodzianka.
  • 15. Akademia Sztuk Przepięknych

    27:35
    Kolejna relacja z siedziby Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na 3 dni przed finałem
  • 14. Dźwięki Z Niedźwiedzia

    27:55
    Około 30 minut dźwięków z siedziby Fundacji WOŚP. Jurek rozmawia z radiem w Dublinie, w Irlandii. Tosia, która została wolontariuszem przypomina regulamin wolontariusza, a muzycznie posłuchacie zespołu Hetane (www.hetane.com)
  • 13. Przystanek W.

    29:40
    Dłuuuga opowieść Jurka Owsiaka o Przystanku Woodstock. O tym jak się zrodził w jego głowie pomysł, jak odwiedził amerykański Woodstock. Usłyszycie sporo dźwięków z płyty "Przystanek Woodstock" i na koniec posłuchacie zespołu No Plastic Inside w utworze Around The World.
  • 12. Prehistoria WOŚP

    38:39
    Prawie 40 minut słuchania w kolejnym podkaście dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na 10 dni przed 15 Finałem. Usłyszycie ekskluzywne życzenia od Jurka dla was, czyli dla naszych słuchaczy, wystąpi zespół Tlen (www.tlenband.com) w utworze Souvenir, a także Jurek opowie rzeczy, których jeszcze nie słyszeliście.
  • 11. Gitara Na Aukcjach Allegro

    31:40
    Obszerna relacja z konferencji prasowej w Poznańskiej siedzibie Allegro. Głównie na temat repliki gitary Erica Claptona wystawionej w Allegro, ze sprzedaży której dochód zasili Fundację WOŚP. Także o Pearl Jam na Przystanku Woodstock. Les Bigos w utworze Bila.
loading...